Весілля 

Яким Ви бачите весілля своєї мрії?

Масштабним або камерним? Нестандартним або традиційним? Шаленим або романтичним? Кожне весілля – це окрема історія кохання, на яку неможливо накласти певний шаблон. Тому організовуючи весілля, для нас важливо розкрити індивідуальність та унікальність кожної пари. Цікаві ідеї, ексклюзивні рішення, професійний підхід – це те що допомагає нам зробити ваше свято яскравим, стильним, змістовним та унікальним!

1/1

Корпоративні заходи

Організація та проведення якісного корпоративного свята потребує комплексного підходу. Адже для кожної компанії важливо щоб корпоратив пройшов не просто гучно та весело, а й допоміг покращити взаємовідносини всередині колективу, згуртував його, зарядив новими враженнями, емоціями та позитивною енергією. Команда Party Stars events візьме на себе вирішення всіх питань по організації та проведенню корпоративну в Києві та інших регіонах України. Розробка унікальної концепції, підготовка оригінального, узгодженого з Вами сценарію та успішна його реалізація на всіх етапах – це те, що зробить Ваше корпоративне свято успішним, викличе шквал позитивних емоцій у співробітників та створить чудовий привід для спілкування та формування згуртованого колективу!

1/1

День народження

День народження - це добре, світле та радісне свято! І, звісно, хочеться зробити його особливим, не схожим на інші. Замовивши організацію та проведення дня народження в компанії Party Stars events, ви подаруєте якісний, драйвовий та незабутній відпочинок собі та своїм рідним та близьким та отримаєте безліч позитивних емоцій! Ми врахуємо всі ваші побажання, запропонуємо оригінальні варіанти проведення свята та реалізуємо найсміливіші фантазії!

1/1

Dj на ваше свято

Музичний супровід заходу - це не просто додатковий елемент для розваги гостей. Музика є невід'ємною та дуже важливою складовою будь-якого заходу. Діджей на святі покликаний не лише розважати публіку популярними треками, а й вносити чималий вклад в оригінальність, естетику та настрій заходу. 

Ми підберемо для Вас оптимальний комплект музичного та світлового обладнання та забезпечимо якісне звучання та шалений драйв під час свята!

Координація заходів

Багато людей задають питання: "для чого потрібен координатор на святі?" 

Відповідаємо: координатор покликаний забезпечити спокій винуватця свята. Підготовка локації до заходу, логістика, зустріч гостей, контроль роботи ведучого та артистів - все це та багато інших завдань виконує координатор під час свята. Маючи на святі такого спеціаліста Ви зможете розслабитись та отримувати задоволення від важливої події, забувши про купу організаційних моментів!

Міми на свято

Красиві та елегантні міми створять неповторну атмосферу на вашому святі. День народження або весілля, корпоративне свято або сімейна вечірка, наші колоритні міми наповнять французьким шармом будь-яку важливу подію! Замовляйте найкращих мімів на ваше свято в Party Stasrs events.

Креативне кіно

Sosiska production - повний цикл створення відеороликів: зйомка та монтаж приватних та корпоративних блогів, креативних відеозапрошень, візитівок, лавсторіз, рекламних роликів та іншого унікального контенту, що підкреслить вашу індивідуальність та допоможе зробити свято ексклюзивним!

Організація та проведення свят в Києві та області

Тел.: +38 093 432 40 05

           +38 063 832 83 47

Email: partystars@ukr.net

           

Киев, Украина

Організація та проведення свят по Україні